Душан Тадић, као један од најискуснијих у екипи фудбалског клуба Фенербахче, и нови тренер те екипе, Жозе Мурињо, свашта су у својим каријерама доживели. Али, не и оно чему су били сведоци у суботу.

Наиме, у другом колу турског првенства, „Фенер“ је гостовао у Измиру, домаћин је била екипа Гозтепе.

Да ли због лоше организације или плански, тек, многи навијачи Фенербахчеа нису могли да уђу на трибину иако су поседовали карте.

Тада је први човек славног турског клуба, Али Коч, кренуо преко игралишта не би ли видео шта је проблем и зашто присталице „Фенера“ не пуштају да уђу.

Али, то је изазвало хаос.

Ем су Коча домаћи навијачи засули свиме и свачиме, па и флашама, ем је један од запослених у ФК Гозтепе – са леђа гурнуо председника гостију, те је овај завршио лицем на трави.

Полиција је потом морала да штити његов излазак са терена – штитовима, мада су они били од мале помоћи услед праве канонаде из гледалишта.

Ево како је тај инцидент изгледао:

Иначе, док је Тадић био на терену, „Фенер“ је водио са 2:1 головима Џека из пенала у трећем минуту судијске надокнаде у првом полувремена и Ен Несирија четири минута касније (на 2:1 је смањио Гунтер у 68), али након што је досадашњи капитен српске репрезентације напустио терен у 87. минуту Гозтепе је у петом минуту судијске надокнаде времена голом Ромула изборио 2:2.

После некомплетног другог кола турског фудбалског првенства, на табели води Галатасарај са шест бодова, а по четири имају Фенербахче, Ризеспор и Сиваспор. Бешикташ и Газијантеп могу да се изједначе са „Галатом“, јер имају три бода, али и само по једну одиграну утакмицу.

Извор: Новости.рс